Bazény a doplňky

V této kategorii bazény a doplňky naleznete bazény, bazénové sprchy a vše k nim potřebné. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak vybrat bazén, nebo k čemu bazénové příslušenství slouží, čtěte dál. 

Bazény

Bazén je hlavně v létě velice oblíbenou součástí zahrad. Zaručí vám nejen osvěžení, ale také protažení, relax, nebo v případě rozměrného bazénu i sportování. Pokud si nevíte rady s výběrem bazénu, tak si přečtěte náš článek "Jak vybrat bazén" 

Jak vybrat bazén »

Bazénové sprchy

Bazénové sprchy slouží především pro umytí nečistot z těla před vstupem do bazénu. Pokud si nebudete do bazénu nosit nečistoty navíc, jeho údržba bude mnohem snadnější

Dětské bazény 

Dětské bazény jsou skvělým relaxem pro děti v horkých letních dnech. Dávají dětem nejen osvěžení, ale také radost a zábavu.

Bazénová chemie

Bazénová chemie zajišťuje správné hodnoty vody v bazénu a zabraňuje tvoření nepříznivých bakterií ve vodě.

Bazénové filtrace

Bazénová filtrace napomáhá s čištěním vody a regulací jejích správných hodnot. 

Bazénové fólie

Bazénová fólie chrání bazén před poškozením a poškrábáním. Zároveň také u nafukovacích bazénů napomáhá udržet bazén pevný a chrání jej před protržením.

Bazénové vysavače

Bazénové vysavače jsou skvělými pomocníky při údržbě bazénu. Některé jsou automatické, takže stačí pouze vysavač vložit do vody, zapnout a vysavač práci odvede za vás. 

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénu se využívá v případě, kdy potřebujete udržet například na podzim či v zimě stálou teplotu vody v bazénu a to takovou, aby vám v něm nebyla zima. Další výhodou zastřešení je, že zabraňuje padání nečistot do bazénu, jako jsou listy ze stromů apod.

Schůdky k bazénům

Schůzky k bazénům slouží k pohodlnému vcházení a vycházení z bazénu.

Vířivé bazény

Vířivé bazény jsou skvělé na relaxování a odpočinek. Víry, trysky a proudy bazénu vám zajistí relaxační masáž.

Skrýt popis