Bytové doplňky

V kategorii bytové doplňky naleznete vše co potřebujete do vaší domácnosti. Nejen stylové a designové věci, ale také velmi praktické a užitečné. Jaké doplňky by se vám tedy mohly hodit a proč? Pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

 

Bytové doplňky jsou věci, které vám spoustu věcí v domácnosti usnadní, vylepší a nebo prostě jen vypadají skvěle. Pokud se chcete dozvědět pár tipů, jaké bytové doplňky by se vám mohly hodit, přečtěte si článek "Bytové doplňky, aneb pomocníci každé domácnosti".

Přejít na článek bytové doplňky »

Mezi ty nejčastější bytové pomocníky patří: 

Doplňky do koupelny

Mezi doplňky do koupelny, které jistě oceníte patří například předložky, které vám zajistí teplo pod nohama. Také jistě oceníte háčky na ručníky, nebo mini koše. V kategorii doplňky do koupelny však naleznete také různé doplňky k wc, organizéry, topná příslušenství, zrcadla a spoustu dalších užitečných věcí. 

Doplňky do kuchyně

V kategorii doplňky do kuchyně naleznete spoustu užitečných věcí, které vám usnadní práci v kuchyni. Např. stojany na nože, držáky na hrníčky, nebo přídavné police. V této kategorii naleznete také praktické nákupní tašky, které mají dlouhou životnost, díky kterým nejen vaše nakupování bude pohodlné, ale také pošetříte životní prostředí. 

Doplňky do obývacího pokoje

V kategorii doplňky do obývacího pokoje nalznete spoustu vychytávek a doplňků, které vám nejen zútulní obývák, ale také pomohou s mnoha činnostmi. Mezi pomocníky patří např. dřák na noviny a časopisy, který zajistí pořádek. Také v této kategorii naleznete stojan na dřevo ke krbu, nebo nástroje na čištění krbu. Zároveň také můžete ocenit zvlhočovače vzduchu a pohlcovače vlhkosti, které v této kategorii také naleznete. 

Doplňky do předsíně

 V kategorii doplňky do předsíně naleznete skvělé doplňky a pomocníky, bez kterých se vaše předsíň neobejde. Jedná se o stojany na deštníky, věšáky, háčky a košíčky na klíče apod. Všechny tyto doplňky pomáhají udržet oraginazaci a pořádek v předsíni.

Doplňky do šatny

V kategorii doplňky do šatny naleznete vše, co vám usnadní udržení pořádku ve skříních. Ramínek nikdy není dost, proto jich v této kategorii naleznete víc než dost. Zároveň zde naleznete různé organizéry, které se vlezou do polic a šuplíků a pomohou udržet pořádek mezi malými věcmi jako jsou pásky, ponožky, nebo spodní prádlo. Skvělým doplňkem jsou také vaky na oblečení, které pomohou s místem ve skříni. Seuzónní oblečení vložíte do vaku, vysajete z něj vzduch a uložíte někam, kde nebude oblečení zavazet. Vysátý vak nezabere moc místa a zároveň ve vaší skříni vytvoří prostor. 

Doplňky pro úklid

V kategorii doplňky pro úklid naleznete příslušenství, které nesmí k úklidu chybět v žádné domácnosti. Vyberte si jeden ze skvělých mopů, košů na třídění odpadu nebo košů na prádlo. 

Skrýt popis