Doplňky do koupelny

V kategorii doplňky do koupelny naleznete spoustu vychytávek, pomocníků a designových věcí do koupelny. Tyto doplňky vám zpříjemní pobyt v koupelně a zároveň také pomůže s její organizací či úklidem. 

 

 

Při zařizování koupelny je potřeba myslet na spoustu věcí a na spoustu věcí nezapomenout. Jak koupelnu zařídit se můžete dozvědět v článku "Jak zařídit koupelnu" . Pokud vás zajímá více, přečtěte si článek. 

Přejít na článek "Jak zařídit koupelnu" »

Odpadkové koše do koupelny

Odpadkový koš v koupelně je velmi příjemným zjednodušením. Koupelna je místem, kde se dámy odličují, tudíž využít koš na použité odličovací tamponky je super. Dámy taky využívají různé hygienické potřeby a jejich vyhození do koše při ruce je příjemnější. Zároveň se v koupelně tvoří i jiný další odpad, jako role od spotřebovaného toaletního papíru, stará žiletka na holení a nebo prázdná pasta na zuby. 

Předložky

Předložky najdou své využití před sprchovým koutem, u vany, u záchodu nebo u umyvadla. Né každý má rád pocit chladných kachliček pod nohama, a pro ty co právě mají rádi pod nohama teplo, jsou předložky skvělým řešením. Předložky zároveň chrání koupelnu před roznášením vody na nohách po odchodu ze sprchy nebo z vany. Všechnu vodu, která z nohou okape zachytí právě předložka a nebudete mít v koupelně šlápoty. 

Topná tělesa a ventilátory

Topná tělesa využití především zimomřivci, kteří mají rádi teplo v koupelně a ti, co nemají doma radiátory, ale pouze podlahové topení. Topná tělesa jsou dobré na ohřívání místnosti, na sušení ručníků, nebo na sušení promoklého oblečení či jiného mokrého textilu. 

Doplňky na wc

Držák na toaletní papír, záchodové štětky a záchodová prkénka. V kategorii doplňky k wc naletnete několik praktických pomocníků, bez kterých se žádná toaleta neobejde. Například držák  a stojan na toaletní papír. Držák zajistí, že máte toaetní papír v ideální výšce vždy po ruce, bez nečistot ze země. Stojan zase zajistí, že nemusíte mít v místnosti pohozený balík s toaletními papíry v plastovém nevzhledném sáčku, ale pěkně role vyskládané právě na stojanu. Vypadá to nejen dobře, ale udrží to pořádek a toaletní papír v čistotě. 

Koupelnové organizéry a háčky

V této kategorii naleznete háčky a organizéry, které opět pomohou s udržováním pořádku. Háčky na ručníky, držáky na fén, nebo rozhová polička do sprchového koutu. To vše vám zjednoduší úklid v koupelně. Organizéry zde najdete do šuplíku, závěsné, nebo na polici. Využití pro ně najdou především dámy, jako např. na odličovací tamponky, na laky na nehty nebo jiné kosmetické pomůcky. 

Doplňky k umyvadlu

V kategorii doplňky k umyvadlu najdete především kelímky na kartáčky a mističky pod mýdlo. Kelímky na kartáčky vám zajistí, že se vám kartáčky nebudou povalovat všudy možně po umyvadle, ale budou mít své místo a budou dobře shnout, tudíž se v nich nebude držet vlhkost a bakterie ani plíseň nebudou mít šanci. Mističky pod mýdlo zajistí, že mýdlo nebude rozpuštěné všude po umyvadle a nebude nikde klouzat a utíkat. bude mít své místo. I kelímky i mističky jsou zároveň vyráběny v mnoha desginech, tudíž každý si do své koupelny najde ty pravé. 

Doplňky k vaně a sprše

V této kategorii naleznete sprchové hadice v různých tvarech, barvách a s různými funkcemi. Také zde naleznete různé sprchové madla a sprchové stěrky. Sprchové stěrky jsou skvělým pomocníkem proti usazování vodního kamene na stěnách sprchy. 

Skrýt popis