Doplňky do předsíně a šatny

V kategorii doplňky do předsíně a šatny naleznete vše co potřebujete pro organizací věcí a udržování pořádku v šatně a předsíni. 

Pořádek ve skříních vám nejen zajišťuje přehlednost, ale také to, že nemusíte už nikde nic hledat a neztrácíte pojem o tom, co v nich máte. 

Ramínka - ramínka využíváme na oblečení, které je potřeba věšet. Jako například košile, halenky, bundy apod. Někdo však má rád skříň složenou celou na zavěšení a věší tak i kalhoty a trička. V obou případech je potřeba mít ramínek dostatečné množství. 

Obaly na oblečení - obaly na oblečení se dělá na závěsné a vakuové. Závěsné vaky využijete především na kvádra, šaty, nebo kabáty. Někdo je však využije na oddělení zimního oblečení od jarního apod. Vakuové obaly jsou skvělým pomocníkem při štření místa ve skříni. Jednoduše sezónní oblečení vložíte do vaku, vysavačem z něj vysajete vzduch a vak se tak zmenší, že se vleze téměř kamkoli. Oblečení z něj poté vytáhnete jako nové a ve stejném stavu jako jste jej do něj vložili.

Schůdky - pro případ vysokých skříní nebo poliček si můžete pořídit také schůdky. Ty využijete právě v případě, kdy do vysoko postavených skříní prostě nedosáhnete. 

Stojany na deštníky - stojan na deštníky je skvělou součástí předsíně. Zabraňuje roznášení vody po celé předsíní po příchodu s mokrým deštníkem domů, zajišťuje, že deštník najdete vždy na stejném místě a nemusíte jej už nikde hledat a zároveň je také moc hezkým designovým doplňkem. 

Zarážky a ucpávky do dveří - zarážky do dveří zajistí, aby se dveře nezavíraly a nebo naopak aby při zbrklém otevření nepřeaštily do zdi. Vyrábějí se v mnoha tvarech a designech, takže si každý přijde na své. Uspávky do dveří zase zajišťují, aby pod nimi nepronikal průvan.

Doplňky k obuvi - sety na čištění bot, organizéry na uklízeí boty, boxy na uskladnění bot nebo lžíce a odkapávače, to vše naleznete v této kategorii. Je to vše co potřebujete k vaší obuvi. 

Skrýt popis