Kancelářský nábytek

V této kategorii kancelářského nábytku naleznou spoustu zajímavého nejen zaměstnavatelé, kteří chtějí zařídit příjemné prostředí svému týmu, ale i všichni, kdo si vybavují domácí pracovnu. Stylové kousky si díky nám najde každý.

Ať už hledáte kancelářské židle, kancelářské stoly nebo nějaké méně obvyklé kousky nábytku, pomůžeme vám zařídit pracovní prostor tak, aby vás motivoval k co nejvyšší kreativitě a produktivitě.

Co nesmí chybět v kanceláři/pracovně?

Prvním pilířem dobrého pracoviště je kvalitní pracovní židle. Typické kancelářské židle bývají ty s kolečky, přičemž se nemusí jednat vyloženě o židle k PC. Nicméně ty jsou z dlouhodobého hlediska nejpřínosnější. Ergonomické kancelářské křeslo umožňuje nastavit výšku podsedáku, opěradla i područek, takže vás ani z dlouhého sezení nebudou bolet záda. Otočná židle je navíc do kanceláře, kde se chcete otáčet za kolegy, velkým plusem.

Druhou nezbytnou součástí jsou psací stoly, případně počítačové stoly. Moderní kancelářské stoly mohou být třeba i zavěšené na stěně nebo mít nastavitelnou výšku, aby se u nich dalo také stát. Některé jsou minimalistické, další mají i šuplíky a poličky – každý si najde, co mu více vyhovuje.

Kam schovávat kancelářské potřeby a dokumenty?

Ve většině firem jsou nezbytnou výbavou i kancelářské skříně. Pro firmy, které uchovávají velké množství dokumentů v papírové podobě, se budou více hodit přímo regály na šanony. Ty s plnou zadní stěnou budou fungovat jako výborné oddělovače prostoru. Do menších místností se zase více hodí kancelářské regály bez zadní stěny, které působí vzdušněji.

Nikdy není pozdě výbavu kanceláře rozšířit

Při prvotním zařizování kanceláře jste podcenili úložné prostory? Elegantním řešením jsou pojízdné kontejnery. Máte-li dost místa na stole, tak příjde vhod příslušenství pro psací stoly, police a organizéry, které si můžete postavit přímo na stůl. Kdo má málo prostoru na zemi, ten může nedostatek úložného místa vyřešit i formou polic.

Cenově výhodný je nábytek do kanceláře v setu

Všichni, kdo chtějí mít nábytek do pracovny doma nebo nábytek v kanceláři dokonale sladěný, mohou prostudovat nabídku sestav. Kancelářské sestavy obsahují stoly i skříně v odpovídajícím designu, někdy rovněž pojízdný kontejner nebo další nábytek.

Nezapomeňte na doplňky

S holým nábytkem by kancelář působila příliš neútulně. Do každého pracovního prostoru patří tak také doplňky, květiny, obrazy apod. Na útulnosti mohou dodat i koberce, nezapomínejte ovšem myslet prakticky. Kolečková židle není ideální pro koberce s vysokým vlasem a židle k počítači obvykle kolečka mají. Můžete to ale vyřešit jen kusovými koberci.

S naší pomocí pak na závěr doladíte i ty nejmenší detaily. V kategorii kancelářské potřeby objevíte tabule, odpadkové koše, stojany na noviny, hodiny a mnoho dalšího.

Skrýt popis