Koupelnový nábytek

V kategorii koupelnový nábytek naleznete stylový a praktický nábytek, který potřebujete do své koupelny. 

Zařídit koupelnu není vždy jednoduché, každý je jinak velká a jinak orientovaná, proto je někdy náročné zvolit ideální nábytek tak, aby se vám do koupelny vlezlo vše co potřebujete. Který nábytek a doplňky do koupelny jsou však nejdůležitější a jak je vybrat? Přečtěte si článek "Jak zařídit koupelnu" a dozvíte se více. 

Jak zařídit koupelnu? »

Koupelnové regály 

V této kategorii naleznete několik druhů a velikostí regálů, které jsou vyrobené z mnoha materiálů a v mnoha stylech. Každý z nás mmá v koupelně spoustu kosmetických přípravků, ručníků a jiných doplňků, které často nemají své místo, nebo jsou nesmyslně zařazené prostě tam, kam se vlezou. Regály jsou však nenáročné na místo a uskladnit do nich můžete mnoho věcí. Zároveň máte vše na očích, při ruce a vypadají skvěle. 

Skříňky

Koupelnové skříňky vysoké - vysoké skříňky, které stojí na nožkách. Jsou vyráběny v mnoha rozměrech a hlavně mnoha dekorech. Každý si tak může vybrat takovou, která se mu do koupelny hodí. Některé skříňky mají pouze dvířka a za nimi poličky. Některé jsou však rozdělené do více částí a to tak, že mají poličky, šuplíky, dvířka nebo i otevřený prostor. 

Lékarničky - lékarnička je prostor, kde shromažďujete léky. To může být nebezpečné pro dětí, proto jsou lékarničky závěsné a většina i na klíč. Když si pořídíte lékarničku, budete mít všechny léky u sebe a zároveň se k nim nedostane nikdo, kdo nemá. 

Skříňky pod umyvadlo - skříňky pod umyvadlo jsou součástí téměř každé koupelny. Některé jsou vyráběné tak, aby se do nich umyvadlo zapustilo, některé zase tak, aby se na něj umyvadlo položilo. Vždy když vybíráte skříňku zvlášť a umyvadlo zvlášť, myslete na to, aby oba tyto kusy byly spolu kompatibilní. Zároveň také myslete na to, jak koupelna vypadá a jaká skříňka se vám do ní tedy bude hodit. Skčíňky jsou vyráběny v mnoha variantách i velikostech, proto si každý příjde na své. 

Spodní skříňky - spodní skříňky jsou volně stojící úzké a nízké skříňky, které vyplní volný prostor v koupelně a zároveň vám zajistí další úložný prostor. Tyto skříňky vypadají velmi dobře. Je důležité je však ladit se zbytkem nábytku a designu v koupelně. 

Zrcadlové skříňky - zrcadlové skříňky ocení především ti, kteří mají v koupelně málo prostoru pro samostatnou skříňku a samostatné zrcadlo. Zrcadlová skříňka je tedy kombinací obojího, kdy na dvířkách zavěšené skříňky je zrcadlo.

Závěsné skříňky - závěsné skříňky jak již z názvu vyplývá jsou k zavěšení, tudíž tam kde již není prostor pro skříňku na nožkách, je možnost pověsit skříňku na zeď. Tyto skříňky vypadají designově skvěle a opět vám díky nim vznikne další úložný prostor navíc. 

Nábytkové sestavy do koupelny

V této kategorii naleznete soupravy, které se vám do vaší koupelnou mohou hodit. Někdo nechce vybírat umyvadlo a umyvadlovou skříňku zvlášť a proto jsou k dispozici tyto sestavy. Zároveň zde také naleznete jiné sestavy nábytku, které k sobě ladí, nebo jsou spolu kompatibilní. 

Koupelnové poličky

Koupelnové poličky najdou své využití většinou ve sprše nebo nad vanou. Někdo je však využije vedle umyvadla. Jsou to závěsné poličky, které vám zajistí úložný prostor pro vaše kosmetické přípravky, které používáte při koupání. Některé se navrtávají přímo do kachliček, některé drží samy přilepením. Jsou nízkoúdržbové a ani nestojí moc. Některé jsou rohové a některé na rovnou zeď. Záleží už na vás, kterou potřebujete a která se vám do koupelny hodí. 

 

Skrýt popis