Kuchyňské linky

V katergorii kuchyňské linky naleznete kuchyně v různém designu, ceně, stylu a provedení. Kuchyně je snad nejdůležitější část vašeho domova a proto je někdy těžké tu novou správně vybrat. Pokud si nevíte rady s tím, který styl kuchyně se vám líbí, nebo který se vám do vašeho domova hodí, pokračujte ve čtení. 

 

Nevíte si rady s výběrem kuchyně do vašeho domova? Nejste si jistí, který styl kuchyně se vám bude do domácnosti hodit? Přečtěte si článek "Jak vybrat kuchyň?".

Přejít na článek "Jak vybrat kuchyň?" »

 

Styly kuchyní

Venkovský styl

Venkovský styl kuchyně je oblíben mezi lidmi, kteří mají rádi domov útulný, tradiční a vyvoláva pocit pohodlí a relaxu. Základními prvky kuchyní ve venkovském stylu jsou přírodní materiály a tj. dřevo, kámen, keramika a porcelán.

Skandinávský styl

Skandinávský styl kuchyně je velice podobný tomu venkovskému, avšak tento styl využívá čistoty přírodních materiálů a světlých barev. 

Styl provence

Styl provence je pro ty, co mají rádi honosnost a luxus. Většinou v těchto kuchyních bývají drahé mramorové pracovní linky a velké křiˇštálové lustry.

Industriální styl

Industriální styl je minimalistický styl, který je určen hlavně k tomu, aby kuchyň byla praktická a nízkoúdržbová.

Moderní styl

Moderní styl je dnes ten nejoblíběnější a asi to tak nadále i zůstane. Moderní styl kuchyně volíme ve chvíli, kdy neočekáváme do roka měnit kuchyň. Tento styl se neokouká, kuchyně jsou velice praktické a jednoduché na údržbu. 

 

Skrýt popis