Stolní nádobí

V kategorii stolní nádobí naleznete stolní nádobí všeho druhu. Od talířů přes mísy až k velkým jídelním sadám. Výběr jídelních setů někdy bývá náročný a pokud si nevíte rady jak na to, pokračujte ve čtení. 

Jídlení soupravu nalznete v naprosto každé domácnosti, rozdíl je však v počtu kusů takové soupravy, ale především se liší podle materiálu ze kterého je a nebo designem. Jak si vybrat ideální soupravu a na co se před výběrem zaměřit? Zde jsem Vás shrnula pár základních informací, avšak pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si článek "Jak vybrat jídelní soupravu?". 

Přejít na článek “Jak vybrat jídelní soupravu?” »

Příležitost

Výběr jídelního setu také závisí na tom, při jaké příležitosti jej budete využívat. Nejčastěji je to každodenní využití, někdy však slavnostní a nebo sety pr oděti.

Materiál

Nádobí je vyráběno z mnoha druhů materiálů jako např. keramika, porcelán, sklo, kamenina a jiné. 

Design 

Design nádobí úzce souvisí s vkusem každého. Někdo má rád obyčejné jednobarevné klasické nádobí, někdo zas imitace kamenů na servírování. 

Obsah soupravy 

Každá jídelní souprava má jiný počet kusů nádobí a také druhů. Některé sady mají více servírovacího nádobí, jiné zase čajového. Je potřeba si před koupi opravdu dobře pročíst, co sada obsahuje, aby jste nebyli překvapeni. 

Skrýt popis