Zahradní nábytek

Zahrada bez nábytku není kompletní. Člověk by se pak neměl kam posadit, ani si kde sníst ugrilované maso či hermelín. Zároveň by se neměl kam uložit s pěknou knížkou nebo kde se opalovat. Výběr zahradního nábytku pro všechny příležitosti je skutečně bohatý, o čem vás v našem srovnávači nábytku a dekorací přesvědčíme.

Pod pojmem venkovní nábytek si většina lidí představí stoly, židle či pohodlná křesílka. My vám ovšem ukážeme, že je toho daleko více. Svou zahradu si můžete zařídit absolutně podle svých představ a udělat z ní skoro až další místnost vašeho domova. Trendem posledních let je moc se ve venkovním vybavení neomezovat a klidně si i na zahradě dopřát pohodlnou zahradní pohovku, dekorativní polštářky a vše, na co jste zvyklí zevnitř.

Zahradní sety s židličkami i křesílky

Jestliže na své zahradě nemáte ještě žádný nábytek nebo jej chcete kompletně obměnit, určitě se podívejte do kategorie zahradní sety. V ní najdete jak jídelní sety, tak lounge sety s křesílky a pohovkami. První jmenované využijete pro posezení se známými i venkovní obědy, ty druhé jsou vhodné spíš pro kávové dýchánky a odpočinek. Zvažte tedy, co plánujete na své zahradě dělat a jaký typ nábytku potřebujete. Nic vám samozřejmě nebrání pořídit si jídelní set a k němu ještě pohovku či několik křesílek.

Stylový zahradní sedací nábytek z naší nabídky

Jednotlivé zahradní židle, lavice, křesla, pohovky i lehátka jde zakoupit i samostatně. Prodáváme je v mnohých různých designech a provedeních. Velmi oblíbené jsou třeba barevné zahradní pufy nebo stojací závěsná křesla. Takový prvek se zaručeně stane nepřehlédnutelným doplňkem vaší zahrady.

Variabilní je samozřejmě i materiál. V nabídce máme kovový zahradní nábytek stejně jako přírodní dřevěný nábytek. Ukážeme vám, že z každého materiálu se dá vytvořit překrásný kousek – ano, i plastový zahradní nábytek může být stylový.

Doporučujeme zvážit, jaký materiál se hodí konkrétně pro vaše potřeby. Například dřevěný zahradní nábytek špatně snáší dlouhodobou vlhkost. Kovový nábytek není dobré dávat na sluníčko, nahřeje se a pak pálí.

Samostatně u nás najdete i zahradní stoly a stolky.

Jdeme s dobou, pojďte také

V posledních letech je v kurzu třeba ratanový zahradní nábytek z umělého ratanu, který má dlouhou životnost a snadnou údržbu. Moderní je i paletový nábytek, pokud jste mu také propadli a chcete ho mít venku, přijdou vám vhod polstrování na zahradní nábytek z palet.

My se vám snažíme představit řadu možností, ať už je vám blízký jakýkoliv styl. Zobrazujeme i závěsné zahradní sítě, svíticí LED stolečky či závěsná sedátka a houpačky.

Na zahradě můžete mít i úložný prostor

Co byste řekli na odolný box, ve kterém je možné na zahradě nechávat dětské hračky či doplňky, jež venku používáte? Přesně takové u nás rovněž objevíte. Do těch větších se vejde i drobnější zahradní nářadí, perfektně ukryjí polstry na zahradní nábytek.

S námi zboříte zažité stereotypy

Polstrovaný nábytek nelze nechávat trvale venku? To dávno není pravda, a u nás se o tom přesvědčíte. Existuje i nábytek s voděodolným polstrováním. Měkká pohovka se nehodí do zahrady? Zase omyl. Moderní měkké materiály jsou odolné vůči skvrnám i vodě. Pokud jste žili v domnění, že je určený pro zahradní nábytek umělý ratan, plast nebo kov a nic jiného, budete zřejmě překvapení, co všechno je dnes možné.

Zahradní doplňky najdete opět u nás

Podsedák, kryt na zahradní nábytek, koberce a dlažby na terasu, hračky pro děti či dokonce altány. Tohle všechno za vás monitorujeme, abyste mohli svou zahradu doladit k dokonalosti. Kvalitní nábytek je totiž teprve začátek.

Tip na závěr: Máme tady také speciální kategorii balkonový nábytek.

Skrýt popis