O projektu decorise.cz

DECORISE.CZ – vyhledávač a srovnávač nábytku, který nahradí i bytového architekta

Zařizujete? Tak to se vám určitě hodí náš vyhledávač nábytku, abyste se dostali do obrazu, co je vlastně v bydlení trendy a kde to koupit. Nechcete nakupovat nábytek a bytové doplňky zbytečně draze? V tomto případě vám pomůže náš srovnávač nábytku. Do jednoho projektu jsme tyto dva důležité pomocníky shrnuli v DECORISE.CZ – v projektu, který chce být průvodcem na vaší cestě za lepším bydlením.

Kdo si uváže na krk hypotéku v řádu několika milionů, na kterou měsíc co měsíc, po dobu 20 let, padne polovina rodinných příjmů, ten rozhodně nechce bydlet v holobytu. Ale nejspíš ani se starým nábytkem neladícím s genius loci nového krásného bytu či domku. Pokud máme štěstí, že již bydlíme ve vlastním, často se zas pouštíme do rekonstrukcí, včetně komplexního nového zařízení. Náš nábytek nevydrží moderním věčně. Po dvaceti až třiceti letech prostě zastará a hodnotu si udrží skutečně jen nadčasové kousky. Zajímavé starožitnosti, či dnes spíše retro, které patřilo ve své době k nábytkářské špičce, přidáváme do interiéru naopak pouze záměrně a decentně. Nový nábytek je prostě nový nábytek. Je promyšlenější, detailně propracovanější, přizpůsobený potřebám v aktuální době.

Je dobré nemuset hned volat na pomoc interiérového architekta, který ví, kde co nakoupit a co by se nám do bytu či domu hodilo. Dobrý vyhledávač nábytku udělá interiérového architekta z každého z nás, kdo ještě navíc umíme popadnout do ruky metr, a třeba si i něco zakreslit na papír. Naší snahou bylo přesně takový nábytkový vyhledávač pro vás vytvořit.

Dáváme pro vás dohromady nábytek pro každou místnost v bytě i v domě

Víme, co hledáte pro svoji kuchyni, kde chcete s rodinou zdravě vařit. Umíme vám doporučit jídelnu, která i k vám domů vrátí tradici vzájemného se setkávání rodiny u společného stolu. Váš obývací pokoj si troufáme proměnit v oázu, kde se dokážete bavit celá rodina, a nejen sledováním televize. Víme, co dnes rodiny dělají – hrají spolu počítačové hry, ale velký návrat slaví i deskovky. I když spíše než o návrat jde o jejich zcela novou éru. To si ale žádá více než jen malý konferenční stolek. Víme též, že malujete, muzicírujete, čtete i cvičíte. A právě obývací pokoj se snažíte všem těmto aktivitám přizpůsobit. Nebojíme se dokonce ani výzvy dostat do vašeho obývacího pokoje i místo pro home office. Když to nejde jinak, s naším vyhledávačem nábytku zjistíte, jak tento problém vyřešit, a ještě vylepšit stávající interiér. Nezapomínáme ani na vaše pohodlné spaní, praktické předsíně a snové koupelny. A stejně tak na vaše děti a jejich dětské či studentské pokojíčky.

S námi nemusíte tolik uklízet

Náš srovnávač nábytku vám poradí, který nábytek nejlépe vyřeší váš problém s odkládáním čehokoliv, co pro svůj život a koníčky potřebujte. Pomůžeme vám najít každou poličku, komodu i skříň, vždy co nejvíce na míru. A nejen to. Mezi bytovými doplňky pro vás najdeme praktické drobnosti, díky kterým každá věc ve vašem bytě nalezne své trvalé místo. Úklid pak neexistuje, protože každou věc vždy automaticky uložíte tam, kam patří. Díky tomu umíme vaše bydlení udělat nejen téměř bezúdržbovým, či chcete-li bezúklidovým, ale rovněž jej nafouknout. Naše knihovny a police uklidí vaše knihy. Komody a šatní skříně oblečení, obuv, i třeba sportovní potřeby. Nabídneme vám praktické postele s úložným prostorem i předsíňové stěny na rychlé odložení svrchníků i tašek.

Z vaší zahrady uděláme druhý obývací pokoj

Kdo má dnes možnost, rozšiřuje své bydlení na balkony, terasy a zahrady. Štědře za to připlácíme developerům, nebo kupujeme chalupy, abychom si mohli dopřát odpočinek na zahradě. DECORISE.CZ je i vyhledávač zahradního nábytku. Sledujeme za vás povedené nabídky i dobré ceny zahradních setů, zahradního sedacího nábytku i kusového zahradního nábytku. Pomáháme vám kombinovat váš stávající s novým, i najít ten co nejvíce bezúdržbový. Najdete u nás též prodejce relaxačního vybavení pro zahradu – od trampolín až po bazény. Taktéž nechybí zahradní skleníky, zavlažování, zahradní osvětlení a další potřeby pro zahradu.

Jsme velcí a budeme pro vás růst dál

Už nyní u nás najdete desetitisíce položek nábytku i nábytkových doplňků, včetně vybavení, jako jsou třeba dveře či baterie do koupelen. Ty největší prodejce nábytku u nás již srovnáte. Ať je to Sconto nábytek, ASKO nábytek. 4Home, Orion, Siko, Dormeo a mnoho dalších oblíbených prodejců nábytků či výrobců nábytkových značek. U nás najdete, ať hledáte klasiku, nebo design. Ano, nepřehlížíme ani takové moderní nábytkové hity, jaké vyrábí Karup Design a jiné designové značky.

Pomůžeme vám zařídit se ve stylu, jaký milujete

Někdo touží po hypermoderním nábytku, jiný má rád užitnou klasiku, někdo zas rád kombinuje nekombinovatelné v eklektickém stylu. Je jedno, jestli zařizujete rekonstruovaný panelákový byt, hypermoderní novostavbu, či chalupu. Nábytek i bytové doplňky u nás dohledáte pro každý styl. Dáváme šanci nejlepším prodejcům a výrobcům, abyste je u nás našli. Stejně tak vám poradíme s výběrem toho největšího jídelního stolu z masivu.

Přijďte k nám hledat i dárky

Drobné dárky v podobě bytových doplňků jsou velice oblíbenými. Přijďte je najít k nám. V našem vyhledávači nábytku snadno vyberete vánoční dárky, ale i dárky k různým svátkům a výročím pro svoji rodinu i blízké. A možná se vám jako dárek bude hodit i větší kousek nábytku. Co tak třeba nové pracovní křeslo do home office koutku pro partnera, toaletní stolek pro partnerku, případně trampolínu pro děti? Vyhledáte u nás nábytek, dekorace, osvětlení, svítidla, textil a koberce, bytové doplňky, i vše, co potřebuje vaše zahrada, koupelna, kuchyně a jídelna. Tu nejlepší nabídku prodejců najdete u nás na DECORISE.CZ.