Doplňky do obývacího pokoje

V kategorii doplňky do obývacího pokoje naleznete několik věcí, které by se vám mohly do vašeho obývacího pokoje hodit. Jsou to praktické věci, které zároveň mouhou být i designovými doplňky. 

Mezi doplňky které v této kategorii najdete patří: 

Stojan na noviny a knihy

Stojan na noviny a knihy vám zajistí především to, že vše ke čtení naleznete vždy na stejném místě. Díky stojanu už nebudete mít nikdy nepřehledné hromádky a kopky plné čtení. Zároveň jsou stojany vyráběny v mnoha tvarech a z mnoha materiálů, takže jsou i designovým doplňkem obývacího pokoje a každý nalezne právě ten, který se mu líbí a hodí. 

Zvlhčovače vzduchu

V kategorii zvlhčovače vzduchu naleznete nejen zvlhčovače, ale také pohlcovače vlhkosti a čističky vzduchu. Každý z těchto produktů má svou funkci a mnoha domácnosti některé z nich využije. Jak již z jejich názvů vyplývá, zvlhčovač vzduch zvlhčuje, tudíž se hodí do starých místností, kde se drží suchý a studený vzduch. Pohlcovače vlhkosti se zase hodí do místností, kde se drží vlhko a tudíž se zde i množí bakterie a plísně apod. Čističky vzduchu se hodí téměř všude a ocení je především domácnosti se zvířaty, či domácnosti nacházející se ve starých bytech či domech. 

Skrýt popis